Baba olmak için gün sayıyordu! Kurtuluş Kuş’un hamile eşinden kötü haber

Son zamanların yükselen isimlerinden biri olan Kurtuluş Kuş ‘Sevmedim Deme’, ‘Beni Bu Geceden Öldür’, ‘Nabız’, ‘İçime Ata Ata’ isimli şarkılarıyla biliniyor.

Geçtiğimiz aralık ayında 10 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Nezaket Şimşek ile nikah masasına oturan Kurtuluş Kuş, kısa bir süre sonra baba olacağını öğrenmişti.

“BABA OLUYORUM”

Şubat ayında bir mekanda eşinin hamilelik haberini alan Kurtuluş Kuş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla baba olacağını duyurmuştu. Şarkıcı paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Nerden başlasam bilmiyorum. Allah’ıma şükürler olsun ki böyle bir duygu yaşamayı bana nasip etti. Baba oluyorum bana bu duyguyu yaşatan can yoldaşım, canım karım iyi ki var.

KÖTÜ HABERİ VERDİ

Fenomen şarkıcı, Alişan ile Hayata Gülümse programına konuk oldu. Programda kendi hayatıyla ilgili açıklama yapan Kuş, eşinin bir hafta önce düşük yaptığı haberini duyurdu.

“HER ŞEYİN HAYIRLISI”

Kurtuluş Kuş, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Eşimle ne güzel fotoğraflar çektik ya… Başımıza talihsiz bir olay geldi. İşte tam bir gün sonra hastaneye gidip bebeğin kalp atışını dinleyecektik. Her şeyde bir hayır varmış eşim düşük yaptı. Bir hafta on gün falan oldu işte büyük ihtimalle. Her şeyin hayırlısı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x